„THE LITTLE SINGER“ - Malý spevák

Dňa 29.5.2014 sa uskutočnil ďalší ročník speváckej súťaže anglickej piesne s názvom „THE LITTLE SINGER“. Aj tento ročník bol veľmi bohatý na malých talentovaných spevákov. Súťaže sa zúčastnilo spolu 43 účinkujúcich, ktorí si svoje spevácke výkony zmerali v troch kategóriách.
      Záujem žiakov o spev, ako aj o anglický jazyk je na prvom stupni veľmi veľký, čo dokazuje aj ich účasť v súťaži. Prvý stupeň zastupovalo až 35 malých spevákov. Druhý stupeň mal účasť síce nižšiu, a to len 8 spevákov, no ich výkony boli o to kvalitnejšie a veľmi vyrovnané.
      Úlohou účinkujúcich bolo zaspievať anglickú pieseň podľa vlastného výberu, ktorý bol veľmi pestrý. Žiaci prvého stupňa si vybrali piesne z učebníc angličtiny, repertoár žiakov druhého stupňa bol v podobe najnovších hitov.

Keďže žiaci predviedli veľmi kvalitné výkony, rozhodnúť o víťazoch nebolo jednoduché, nakoniec sa porota v zložení Mgr. Morozová, Mgr. Sikorský a Mgr. Selecký zhodla na tomto konečnom poradí:

*VYHODNOTENIE SÚŤAŽE*

I. KATEGÓRIA: 1. - 2. ročník

• 1. miesto: Szabová Alexandra, I.A

• 2. miesto: Nováková Michaela, II.B

• 3. miesto: Račko Oliver, II.B

• II. KATEGÓRIA: 3. - 4. ročník

• 1. miesto: Marcinová Paťa, IV.B

• 2. miesto: Copková Nella, IV.C

• 3. miesto: Horňák Dávid, III.C

• III. KATEGÓRIA: 5. - 8. ročník

• 1. miesto: Kotešovská Simonka, VIII.C
                        Grešová Inga, VII.B

• 2. miesto: Minniti Federico, VI.B
                        Suváková Kristína, VI.B

• 3. miesto: Lukáš Kvašný, VII.C
                        Marianna Stebnická, VI.C
  •       Všetkým úspešným spevákom blahoželáme a prajeme im, aby svoj talent rozvíjali aj naďalej, aby sa pre nich stal nielen spev, ale aj anglický jazyk záľubou.

Mgr. Miroslav Sikorský a Mgr. Adriana Morozová