Hľadáme nových olympionikov

Hľadáme nových olympionikov v Bardejove bol opäť úspešní vo farbách našej školy. Krajské kolo sa každoročne usporadúva v Bardejove s postupom na majstrovstvá Slovenska. Štvorica žiakov základnej školy ZŠ Hrnčiarska Humenné v zložení, Samuel Merva, Daniel Prč, Paulína Haburajová a Dominika Klimková skončili ako družstvo na 3. mieste.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu

Kliknutím zväčšiť fotografiu

Samuel Merva skončil druhý v behu na 1000 m a vybojoval si postup na majstrovstvá Slovenska do Dubnice nad Váhom koncom augusta, kde sa uskutoční medzinárodný atletický míting. Daniel Prč tak isto na 1000 m trati skončil na 4. mieste a postup na Slovensko mu ušiel tesne. Dominika Klimková skončila na 4. mieste a Paula Haburajová na 5. mieste v behu na 600 m. Pekný úspech na konci školského roka.

Marek Lučka, Mgr.