Valentínska pošta

14. február, teda deň sv. Valentína sa na našej škole už tradične spája s písaním a tvorbou valentínskej pošty.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      I tento rok sme vyrobili „valentínske poštové schránky“. Žiaci i učitelia mali možnosť navzájom sa obdarovať a spríjemniť si tento deň milým slovom a pozdravom. Členovia žiackeho parlamentu sa ale rozhodli prekvapiť učiteľov v tento deň i celkom netradične.
      Už skoro ráno sa hmýrili po škole a valentínskym pozdravom, ktorý sami vyrobili, obdarúvali nielen svojich učiteľov, pani riaditeľku, ale aj pána školníka a naše milé pani kuchárky, aby sa v tento deň aj oni cítili celkom netradične. Všetkým tiež pripli srdiečko a predniesli valentínske prianie.
      Myslím, že 14. február sme na našej škole prežili veľmi príjemne, s úsmevom na tvári a s prianím, aby sme tak spoločne preniesli aspoň kúsok z posolstva sv. Valentína do každého dňa počas celého roka.

Mgr. Jana Kurilová