Mikuláš na ľade

Členovia Žiackeho parlamentu sa v tomto školskom roku rozhodli, že sviatok svätého Mikuláša oslávia nielen darovaním si sladkých dobrôtok, ale aj aktívnym pohybom.
      Zrána našu školu poctil svojou návštevou sám Mikuláš so svojimi pomocníkmi a najväčšiu radosť tým urobil našim najmenším kamarátom. Po sladkej nádielke sa všetci žiaci spolu s parlamenťákmi a parlameňtáčkami oblečení v mikulášskych čiapkach, ale i s čertovskými rožkami na hlave presunuli na humenský zimný štadión.
      Spolu s učiteľmi predviedli na ľade mikulášsky dobré výkony a tie si osladili chutnou čokoládkou. Úsmevy na tvárach zúčastnených boli tou najväčšou odmenou pre všetkých, ktorí im toto ľadové prekvapenie prichystali.
Dokorčuľovania aj o rok, milí žiaci!

Mgr. Jana Kurilová