Moja najmilšia kniha

Pri príležitosti marca – mesiaca kníh, sme vyhlásili už druhý ročník našej parlamentnej súťaže - MOJA NAJMILŠIA KNIHA. O vašej najmilšej knihe ste nám mohli nakresliť, namaľovať či odfotiť sa s ňou. Ďakujeme, že ste sa zúčastnili v takom hojnom počte.
      Do našej súťaže sa dokonca zapojili i celé triedne kolektívy. Najväčší čitateľskí rekordmani sú žiaci I.A triedy, ktorých triedna pani učiteľka rekordne rýchlo naučila čítať a neustále v nich pestuje vrúcny vzťah k literárnemu umeniu. Takmer všetky porotou ocenené príspevky si môžete pozrieť na našej parlamentnej nástenke.
Tu sú mená víťazov a ocenených:

Prvou ocenenou je celá I.A trieda.

Z druhákov sme sa rozhodli odmeniť a udeliť:
  • 1. miesto: Dianke Lopaničovej, II.B
  • 2. miesto: Sofii Kovalovej, II.B
  • 3. miesto: Samkovi Paulikovi, II.B
      Cenu útechy získali traja žiaci z II.A triedy – Jakub Vagaský, Martina Saláková a Riško Petija.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
Z tretiakov medzi ocenených patria:

Emka Cipková z III.C triedy, ktorá získava knižnú odmenu za najoriginálnešiu fotografiu.

• 1. miesto: Bianka Ficková, III.B
  • 2. miesto: Miška Mňahončáková, III.B
  • 3. miesto: Filip Liptovský, III.B; Kiko Jurga, III.B a Danielka Petrocová, III.A
      Cenu útechy získavajú žiaci III.A triedy – Christián Dzvoník, Martin Vaceľ a Samuel Taňkoš a z III.C triedy – Bianka Polovková.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
Zo štvrtákov sa na dvoch prvých miestach umiestnili:
  • 1. miesto: Katka Čurillová, IV.C
  • 2. miesto: Peťka Frivaldská, IV.C
A napokon z našich druhostupniarov patria k víťazom:
  • 1. miesto: Peter Bilšák, V.A
  • 2. miesto: Nina Dúcová, VII.C
  • 3. miesto: Nika Bilšáková, VIII.C
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Sme radi, že vás naša súťaž oslovila aj vo svojom druhom ročníku, ale predovšetkým nás teší, že čítate knihy. Ospravedlňujeme sa všetkým, ktorí sa do súťaže zapojili, ale ich práce sme nemohli ohodnotiť, keďže nám neuviedli svoje meno, priezvisko a nenapísali nám ani triedu, ktorú navštevujú /máte šancu zapojiť sa do našej súťaže aj o rok/.

Takže „dočítania“ aj v budúcom školskom roku!

Mgr. Jana Kurilová