DEŇ NARCISOV

V piatok, 12. apríla, bolo v našej škole krásne, slnečno, všade vládla žltá farba. Nepriniesli ju však len slnečné lúče, ale najmä narcisy, ktorými sa pýšili žiaci a učitelia našej školy. Naša škola sa totiž znovu zapojila do dobrovoľnej verejnoprospešnej zbierky organizovanej Ligou proti rakovine.
      Každý, kto chcel pomôcť, si zakúpil za symbolickú cenu žltý narcis - symbol nádeje pre tých, ktorí bojujú s onkologickým ochorením. Naše dobrovoľníčky – Zuzka Čaklošová, Zuzka Komanová a Radka Karnajová – ochotne chodili po triedach a s úsmevom na tvári ponúkali žiakom a učiteľom narcisy.
      Aj tento rok sme sa presvedčili o tom, že naši žiaci majú otvorené srdiečka a súcitia s chorými, ktorým poslali peknú sumu vyzbieraných peňazí.
ĎAKUJEME !!!

Dominika Petrocová