Škola v prírode - IV.A

Snom asi každého žiaka, je stráviť krásny týždeň v škole prírode. Myslím, že je jedno kde to bude, dôležité je, že ten týždeň prežije so svojimi spolužiakmi a priateľmi. Ja som mala to šťastie a zažila som to už dvakrát. Pred rokom som bola s terajšími piatakmi v Tatrách.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Bolo tam veľmi krásne. Tento rok to bolo lepšie, lebo som tam bola so svojimi spolužiakmi. Aj mamka to lepšie zvládla, lebo vedela, že pred rokom som to hravo absolvovala, tak tohto roku už toľko nestresovala.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Tešila som sa na cestu vlakom, na ubytovanie, túry a diskotéku. Cesta zbehla rýchlo a ubytovanie sme mali nádherné. Boli sme v Tatranskej Lomnici v krásnom penzióne Vila Park. Na izbe sme boli štyri, takže o zábavu bolo postarané.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Videli sme Skalnaté pleso, Štrbské pleso, Popradské pleso a Hrebienok. Viezli sme sa zubačkou, lanovkou a električkou. Je tam krásna a čistá príroda. Jeden deň sme strávili v Aquacity v Poprade. Mohli sme si nakúpiť aj nejaké suveníry.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Najzábavnejšia bola diskotéka, na ktorej sme sa poriadne vyšantili a nasmiali. Spomínať budem aj na to, ako sme v Starom Smokovci zmeškali vlak a museli sme hodinu čakať na stanici.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Pani učiteľka Liptovská Katarína a vychovávateľka Mašlejová Iveta sa o nás dobre starali a prišli nás pred spaním aj postískať, aby nám nebolo smutno. Zážitky mám úžasné a najradšej by som tam o rok išla zase.