Ďakujeme za prejavenú dôveru!

16. januára 2014 sa uskutočnil zápis detí do prvého ročníka aj na Základnej škole Hrnčiarskej 13 v Humennom.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Záujem o našu školu sa z roka na rok zvyšuje, čo nás, učiteľov, veľmi teší. Svedčí to o tom, že to máme „našľapnuté“ tým správnym smerom. Metódy a formy vzdelávania, ktoré v posledných rokoch preferujeme, sa ukázali byť správne. Humanizácia a takmer rodičovský prístup ku žiakom sa oplatil. Okrem toho, že škola zbiera popredné miesta na okresných, krajských i celoslovenských kolách vo vedomostných, umeleckých či športových súťažiach, máme z roka na rok lepší ohlas aj medzi deťmi a ich rodičmi. A to je pre nás, učiteľov, zaväzujúce.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Tohtoročný zápis do prvého ročníka sa niesol v duchu šmolkozábavy. Už pri vstupe do školy detičky čakali šmolkovia, ktorí sa hneď ujali nových kamarátov a zoznámili ich so školou. Zaviedli ich do miestnosti plnej šmolkohier, šmolkoomaľovávaniek či iných šmolkozábaviek, aby ich rodičia mohli v pokoji zapísať do prvého ročníka. Deti prežili na pôde školy príjemné popoludnie a veríme, že s radosťou, s akou odchádzali, prídu aj v septembri. Veď len vďaka deťom a prejavenej dôvere rodičov môžeme aj v budúcom školskom roku okrem klasických tried otvoriť aj triedy pre mimoriadne nadané deti vzdelávajúce sa podľa programu APROGEN a tentoraz aj športové triedy zamerané na hokej, futbal a atletiku.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      V mene celého kolektívu Základnej školy Hrnčiarskej 13 v Humennom Vám, milé deti a rodičia, ešte raz ďakujeme za prejavenú dôveru a tešíme sa na Vás v školskom roku 2014/2015!

Mgr. Jitka Fiľová