Zápis žiakov do 1. ročníka

Na prvý neoficiálny deň v škole sa určite tešia všetci škôlkari, lebo sa na chvíľu ocitnú vo svete školákov. Ten deň s veľkým „D“ bol na našej škole 21. januára.
      S úsmevom na tvári vítali budúcich žiačikov naše mažoretky, ktoré deťúrence s rodičmi odprevádzali do tried, v ktorých sa uskutočňoval zápis. Pokiaľ rodičia vyplňovali tlačivá potrebné pre zápis, budúci prváci trénovali svoj výtvarný talent v tvorivej dielni, ktorú pre nich pripravili učiteľky prvého stupňa. Okrem vystrihovania, lepenia a maľovania na sadrové odliatky sa deťom veľmi páčila aj plavba v suchom bazéne i stavanie hradov a pevností.
      Budúci prváci si domov odnášali nielen príjemný pocit z prvého, takmer naozaj školáckého dňa, ale aj malú pozornosť vo forme ruksačikov. Ak ste zápis na našej škole v tento deň nestihli, svoje dieťa môžete zapísať aj dodatočne u pani zástupkyne na 1.stupni až do 15. februára 2010.

Na našich budúcich žiačikov sa veľmi tešíme.

Učiteľky roč. 1.-4.