Tak ako sme sľúbili

V živote človeka sú chvíle, na ktoré sa veľmi tešíme, ale i chvíle na ktoré nikdy nezabudneme. Dúfame, že k takýmto chvíľam bude pre našich budúcich prvákov aj tvorivé popoludnie na ZŠ Hrnčiarska ul. v Humennom, ktoré prebehlo 8. februára. Pri zápise do 1.ročníka dostali deti pozvánku na popoludnie plné tanca, radosti a veselosti. Po príhovore pani zástupkyne Mgr. Rindzákovej vystúpili naše mažoretky, ktorým sa už tretí rok venuje pani vychovávateľka Bálintová. Potom nasledovali prváci. Svojim tancom, básňami i piesňou dokázali, že sa v škole nielen učíme.
     Veselosť rozdával aj šašo, ktorý i pri zápise rozveseľoval usmiate, ale aj strachom naplnené škôlkárske očká. Pokiaľ si po kultúrnom programe rodičia obzerali interiér školy (počítačové učebne, jazykové laboratórium, klubovňu ...), budúcich prvákov sa ujali učiteľky prvého stupňa. S deťmi maľovali, vystrihovali, lepili, skladali krásne „Papierové polotovary“, ktoré pripravila Mgr. Jevčáková. O tom, že to bola vydarená akcia svedčila spokojnosť rodičov a usmiate detské tváre.

Ďakujeme, že ste prišli.

Mgr. Bibiana Bilšáková