Sprevádzali nás čarodejnice

Dňa 22. januára 2008 prebehol na našej škole zápis žiakov do prvého ročníka. Tak, ako každý rok, zasväcovali do tajov školy našich škôlkarov nielen učitelia, ale aj postavy z rozprávok, tak to bolo aj tento rok. Zápisom nás sprevádzali dve čarodejnice, ktoré svojimi kúzlami rozveseľovali usmiate tváre detičiek.
      Pri zápise obdržali deti okrem základných informácií aj Pozvánku na tvorivé popoludnie pre deti i rodičov, ktoré sa uskutoční 20. februára 2008 o 14.30 hod. Vo veľmi príjemnej, pracovnej a priateľskej atmosfére ukážeme ako zvládame školské kúzla na škole a porozprávame i to ako to na ZŠ Hrnčiarskej „chodí“.
Zapísať deti môžete ešte stále až do 15. februára 2008 a na tvorivé popoludnie Vás srdečne pozývame.

Mgr. Bibiana Bilšáková