Výstava ovocia a zeleniny

Žijeme v podnebnom pásme, kde sa striedajú štyri ročné obdobia. Teraz končí jedno z najkrajších, najfarebnejších období, končí jeseň. Mesiace september, október a november nám už v názve naznačujú, čo máme počas týchto troch mesiacov robiť. Máme brať. Brať všetko, čo záhrady a polia dávajú. Zeleninu, ovocie... Žiaci ročníkov 1. - 4. si posledný októbrový týždeň spravili v priestoroch dolnej chodby výstavu jesenných plodov.
      Do zberu sa zapojili svojimi ovocníčkovými taniermi aj žiaci z ŠKD. Osobitnú pochvalu si zasluhujú žiaci 1.A a 4.A s pani vychovávateľkou Mašlejovou a žiaci 1.B a 3.C s pani vychovávateľkou Bálintovou. Nechýbali košíky s jabĺkami, zeleninou, ale ani s dnes veľmi populárnou vyrezávanou tekvicou. Výstava sa nám naozaj podarila.
      Ďakujeme prírode za tohtoročnú bohatú nádielku, ale aj žiakom a rodičom, ktorí na našu výstavu čímkoľvek prispeli.

Učiteľky 1.- 4.ročníka