Pri vianočnom stromčeku v 1.A

Vianoce sú jedným z najkrajších sviatkov v roku. Stretávame sa so svojimi najbližšími, obdarúvame tých, na ktorých nám záleží, ktorých máme radi. Aj my, žiaci 1.A sme vytvorili od 1. septembra školskú rodinku, ktorá sa 17. decembra stretla pri vianočnom stromčeku, aby potešila svojich najbližších.
      Dievčatá z tanečného krúžku predviedli svoje pohybové zručnosti, no zaspievali si aj pesničku, ktorá nám hovorila, ako ten čas neúprosne letí…
      Chlapci aj dievčatá sa na chvíľu premiestnili do ríše zvierat, kde sme sa pod vedením pani vychovávatelky Pečeňákovej vžili do kože zvierat, ktorým je v tomto ročnom období zima. Pri horúcom čaji a výbornej káve odzneli piesne, básne, koledy, vinše k Vianociam aj Novému roku.

Všetkým prítomným ďakujeme za aktívnu účasť, prajeme pokojné Vianoce, radosťou a láskou naplnený Nový rok 2010.

Mgr. Bilšáková