VESMÍR OČAMI DETÍ

SLOVENSKÁ ÚSTREDNÁ HVEZDÁREŇ V HURBANOVE A VIHORLATSKÁ HVEZDÁREŇ V HUMENNOM vyhlásila už XXIX. ročník obľúbenej celoslovenskej výtvarnej súťaže Vesmír očami detí.
      Aj naša škola sa výtvarnej súťaže zúčastnila. Tento rok bol pre nás ozaj veľmi úspešný. Za posledné roky sme si stále z okresného kola tejto súťaže odniesli diplom, no tentoraz sa našim šikovným žiakom podarilo priniesť hneď štyri. Kto pozná túto súťaž a vyzná sa vo výtvarnom umení vie, že umiestniť sa v tejto súťaži nie je ľahké. O to viac si ceníme rozhodnutie odbornej poroty, ktorú tvoria uznávaní výtvarní pedagógovia s dlhoročnými skúsenosťami a úspechmi.
      V tomto školskom roku našu školu úspešne reprezentovali a cenu s postupom do celoslovenského kola získali títo žiaci:
Kategória: 1. – 4. ročník ZŠ:
Kategória: 5. – 9. ročník ZŠ:
  • Tamara FIĽOVÁ
  • Barbora FIĽOVÁ
  • Viliam LEDŽINSKÝ
  • Jakub ÜBERLAUER
  • Všetkým výhercom blahoželáme !

Mgr. Jitka Fiľová