Nezabudli sme ani tento rok

Každý rok sa veľmi tešíme na Vianočný večierok, ktorý pripravujeme v čase zháňania darčekov pre našich rodičov. Ani tento rok sme nesklamali a nesklamali nás svojou účasťou ani rodičia. Po Betlehemskej scénke nás rozvesili svojou nôtou mravce s cvrčkom.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Dievčatá z našej triedy oslnili hneď dvakrát. Raz to bolo ako mušky-tancuľky, druhý krát ako mažoretky. Čerešničkou na torte bolo Labutie jazero v predvedení štvorice chlapcov. Žiaci si s pomocou šikovných rodičov urobili domov krásnu ikebanu, ktorá zdobí naše vianočné stoly.
      Pri šálke chutného čaju a dobrých perníkov sme si okrem žiackych kolied a vinšov vypočuli aj vinš pána Kolesára, ktorý nám od srdca zaželal len to najlepšie. Myslíme si, že naša námaha nevyšla nazmar. Potešení sme boli aj my, žiaci, ale aj naši rodičia. Milí rodičia, ďakujeme Vám za všetko, čo ste pre nás urobili.
Kliknutím zväčšiť fotografiu
Prajeme Vám do Nového roka len to Naj. Vaše deti.

Žiaci 4.A triedy