Tvorivých Humenčanov je dosť aj na našej škole

Možno ste už o tom počuli, možno nie, ale kníhkupectvo Čas na ticho zorganizovalo v marci literárno-výtvarnú súťaž Tvorivý Humenčan. Do súťaže sa zapojilo množstvo Humenčanov a porota mala čo robiť, aby vybrala tie najlepšie práce. No nakoniec rozhodla a víťazom udelili hodnotné ceny - knihy v celkovej cene 750 € !
      Medzi víťazmi sme nechýbali ani my! Spomedzi našich výtvarníkov boli v tejto súťaži ocenení traja, a to Paulína Šompľaková zo VI.A, Krištof Michalko zo VII.A a Sebastián Reviľak z VIII.A.

V literárnej časti súťaže sa umiestnilo 12 žiakov našej školy. Za svoje úvahy o knihe si ocenenie prevzali: Jakub Christopher Martin (VIII.A), Jana Macháčková (VIII.A), Viktória Onderková (VIII.A), Jakub Überlauer (VIII.A), Adam Obšitník (IX.B), Klaudia Hrabcová (IX.B), Kristína Jančíková (IX.B) a Alžbeta Susová (IX.B). Za vyjadrenie svojho vzťahu ku knihám počtom prečítaných kníh od začiatku školského roka si uznanie vo forme knihy prevzali žiaci IV.A triedy: Laura Rošková, Sofianne Sari, Diana Linuková a Alexandra Babjaková.

Výhercom gratulujeme a tešíme sa na Tvorivého Humenčana aj o rok!

Jakub Überlauer,
Mladý redaktor