10 851 !!!

Skoro dva školské roky trvalo 12-tim žiakom terajšej 6.A aby sa ručne –„stručne“ dopracovali k takémuto záhadnému číslu. Keď sa už naplnili skrinky v triede aj hromada igelitiek v kabinete a... prišiel ten správny ČAS, tak sa to stalo. Aspoň na chvíľu sme oživili jednu najväčšiu, najzáhadnejšiu a nepotopiteľnú loď. T I T A N I C !
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Ráno sme si formou prezentácie pripomenuli udalosti okolo 14. apríla 1912 a vypočuli nezabudnuteľnú pieseň od Celine Dion – My Heart Will Go On . Potom sme sa pustili do zhmotnenia nášho sna. Podarilo sa to, lebo sme si to priali a spojili sme sily. Ďakujem Barči, Betys, Lucy, Terči, Domino, Kiko, Dadik, Duby, Sally, Janči, Boris a Foxo.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Ste dobrý tým! A to číslo? 10 000 (papierových lodičiek) + bonus + 100 (výročie Titanicu) + 711(ľudí zachránili z Titanicu) + 40 (výročie školy) = 10 851.

Mgr. Viera Hovancová