Tanečný krúžok

V tomto školskom roku pracuje na škole viac krúžkov. Na prvom stupni sa každý štvrtok stretávajú žiačky prvého a druhého ročníka na tanečnom krúžku. Užívame si tu nielen veľa pohybu, ale aj zábavy. Po rozcvičke v našej vynovenej telocvični trénujeme nielen tanečné kroky, ale aj pohybové kreácie s mažoretskou paličkou. Pri tanci dbáme na správne držanie tela a na dodržanie rytmu.
      Sme radi, že tento krúžok pracuje na škole už piaty rok a dievčatá majú o tanec stále záujem. Teším sa na všetky společné tanečné chvíle.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu

Mgr. Bilšáková