Superstar v ŠKD

Veľké televízne nadšenie zo Superstar sa z televíznych obrazoviek prenieslo aj do školského klubu. V speváckej súťaži si zmerali svoj „skrytý“ talent deti z 2.A a 3.A triedy.
      S neskrývaným obdivom sa zabávalo publikum, ktoré bolo zároveň aj prísnou porotou. Tá mala neľahkú úlohu. Porotcovia museli posúdiť vhodný výber piesne, spevácky výkon, prednes a tanečné vyjadrenie a tiež sympatie k jednotlivým súťažiacim. Do súťaže sa zapojilo 10 chlapcov a dievčat s výberom piesne rôzneho žánru, ktoré odspievali s doprovodom gitary alebo CD.
      Najväčší úspech mal Dávid Klič, ktorý si vybojoval víťazstvo a stal sa tak SUPERSTAR 3. oddelenia. Na 2. mieste skončila Dianka Mundíková a 3. miesto obsadila Kamilka Bonková.
      Víťazi a ostatní súťažiaci si odniesli vecnú cenu na pamiatku, sladkosť pre pôžitok a my ostatní radostný pocit, ktorý nás hrial pri srdiečku z pekne prežitého odpoludnia.

Vychovávateľka: Mašlejová Iveta