Hľadá sa „hviezda“ ZŠ na Hrnčiarskej ulici

Pod týmto názvom bude prebiehať súťaž najlepších spevákov ZŠ na Hrnčiarskej ulici, ktorá 9.11.2006 úspešne odštartovala svoje 1. kolo. Stretli sa v ňom súťažiaci z 5. – 8. ročníka, aby si zmerali svoje sily, lepšie povedané hlasy, v speve ľudových piesní.

Porotcovia Mgr. J. Kurilová, Ing. J. Marcinská a žiaci N. Mihaliková a V. Hanik hodnotili nielen výber piesní a spevácke kvality jednotlivých súťažiacich, ale aj ich pohybový prejav. Svojimi vtipnými komentármi neraz rozosmiali prítomných divákov, a tak prispeli k vytvoreniu príjemnej atmosféry. Zaslúžili sa o ňu aj moderátorky – žiačky 6.B P. Kačmárová a B. Jevičová. O víťazoch tohto kola rozhodli samotní diváci svojimi hlasmi.
     Najviac sa im zapáčila A. Stebnická z 8.A so známou piesňou A ja taka čarna. Ďalšie miesta obsadili J. Paňko zo 7.B a D. Macková zo 6.B. Víťazi za svoj výkon boli odmenení diplomami a vecnými cenami a ostatní súťažiaci si okrem sladkých „cien útechy“ odniesli nádej, že v nasledujúcom kole – speve piesní z muzikálov, operiet a hudobných filmov - sa v diváckom rebríčku umiestnia na vyššej priečke.

***Hľadá sa hviezda*** ***Hľadá sa hviezda ***

Výsledky súťaže Hľadá sa „hviezda“ 1.kolo – Ľudová pieseň