Hľadá sa „hviezda“ ZŠ na Hrnčiarskej ulici

Nepredvídané udalosti často zasiahnu do života ľudí a zmenia ich plány. Aj plánované 3. kolo súťaže Hľadá sa hviezda sa v dôsledku zvýšeného výskytu chrípkových ochorení na našej škole presunulo z plánovaného termínu vo februári na 1. marec. Ale súťažiacim to neprekážalo, pretože mali čas na dôkladnú prípravu. Veď v tomto „POP“ kole si museli pripraviť až dve populárne piesne z oblasti popmusic.

Že tento predĺžený prípravný čas bol dobre využitý, potvrdila aj odborná porota už tradične zložená z učiteľov a žiakov - Mgr. J. Kurilovej, Mgr. M. Sikorského, R. Čavojského zo 6.A a M. Macka zo 6.B – a tiež aj prítomní diváci, ktorí svojím hlasovaním určili takéto poradie súťažiacich:

• 1. miesto - A. Stebnická z 8.A
  • 2. miesto - D. Macková zo 6.B
  • 3. miesto - P. Vaškovičová zo 6.A
      Spevácku súťaž spestrili tanečným vystúpením žiačky 6.A triedy - P. Kačmárová, P. Vaškovičová a A. Surinová a svoje inštrumentálne schopnosti na klavíri predviedol aj p. učiteľ Sikorský.

***Hľadá sa hviezda*** ***Hľadá sa hviezda ***
Mgr. Anna Hajníková