Hľadá sa „hviezda“ ZŠ na Hrnčiarskej ulici

Hoci v predvianočnom čase na každého z médií útočia vianočné koledy a piesne, v ZŠ na Hrnčiarskej ulici sa 14.12.2006 rozliehali piesne z operiet, muzikálov a hudobných filmov, pretože v tento deň sa uskutočnilo 2. kolo školskej speváckej súťaže. Prítomní diváci si niektoré z nich mohli vypočuť hneď dvakrát – najprv v krátkej prezentácii o histórii operety a vývoji muzikálu a neskôr v podaní súťažiacich žiakov. Ich výkony hodnotila „zmiešaná“ porota pozostávajúca z Mgr. J. Kurilovej, PhDr. V. Babičovej a žiačok 6.B N. Mihalikovej a G. Bilecovej.

O prekvapenie sa postarali samotní diváci, keď najviac hlasov pridelili D. Mackovej zo 6.B, ktorá v prvom kole skončila na 3. mieste. Favorizovaná A. Stebnická z 8.A obsadila 2. miesto a na 3. miesto z druhého „spadol“ J. Paňko zo 7.B. Víťazi si aj z tohto kola odniesli diplomy a vecné ceny a peknú bodku za 2. kolom urobili žiačky 6.A P. Kačmárová a P. Vaškovičová, ktoré zatancovali Offenbachov Kankán.

***Hľadá sa hviezda*** ***Hľadá sa hviezda ***

Výsledky súťaže Hľadá sa „hviezda“ 2.kolo – Muzikál a opereta