Školský výlet VI.B - Sninské rybníky

Na školský výlet našej triedy VI.B, ktorý sa uskutočnil od 20. 5. 2010 do 22. 5. 2010 v areáli Sninské rybníky v detskom rekreačnom zariadení Vihorlat sme sa v tomto roku vybrali aj napriek pochmúrnemu počasiu. Náš pobyt bol zameraný na spoznávanie mesta Sniny a jej pamätihodnosti, ako aj nádherného okolia.
      Aktivity nášho výletu boli rôznorodé a nikdy sme sa nenudili. Pozostávali z turistickej vychádzky na Sninský kameň, opekačky, rôznych športových a spoločenských hier, diskotéky a pyžamovej party. Taktiež sme sa zabávali navzájom a pozreli si náučný film. Aj keď sa na nás slnko trocha mračilo, my sme sa veru nikdy nemračili. Ubytovanie, prostredie, ale aj jedlo bolo skvelé, tak sme si to všetko naplno užívali.
      Naše kamarátstva sa prehĺbili a upevnili, vďaka čomu sme pochopili, že byť triedou je podobné ako byť rodinou. Všetci musia držať spolu, len vtedy môže byť každý člen kolektívu šťastný. Priateľsky, ale aj prísne na nás dohliadali Mgr. Miroslav Sikorský a Mgr. Helena Balážová, sr. Božena. Posúďte sami, ako nám to všetko dopadlo ...

Mgr. Miroslav Sikorský