Skok na druhý stupeň

video1  video2  video3  video4

Dňa 29. januára 2009 sa žiaci piateho ročníka tešili na svoje polročné vysvedčenie. V tento deň po druhej vyučovacej hodine pripravovali projekty na tieto témy: škola, rodina, život zvierat, medziľudské vzťahy, priateľstvo, životné prostredie, hudba. Na projektoch pracovali v skupinkách dve vyučovacie hodiny.
      Vyvrcholením ich úsilia bola prezentácia projektov na piatej vyučovacej hodine, v projektoch poukázali na nedostatky a navrhovali riešenia, diskutovali so spolužiakmi a odpovedali na otázky svojich vyučujúcich.
      To najlepšie na záver. Po preskočení malej prekážky boli zástupkyňou riad. školy Mgr. V. Hovancovou pasovaní na žiakov II. stupňa. Triedni učitelia rozdali prítomným žiakom vysvedčenia, pochvaly, sladkosti. Táto akcia sa deťom páčila, splnila cieľ, žiaci prejavili svoje výtvarné cítenie i komunikatívne zručnosti.

Mgr. Mária Demčáková
Mgr. Miroslav Sikorský