„THE LITTLE SINGER“ - Malý spevák

Už po tretí krát si dňa 30. 5. 2012 zmerali svoje sily žiaci našej školy v speváckej súťaži „THE LITTLE SINGER“, ktorú zorganizovali učitelia anglického jazyka.
      Súťaže sa zúčastnilo spolu 23 malých spevákov v dvoch kategóriách. Prvú kategóriu tvorilo 8 žiakov prvého stupňa a v druhej kategórii súťažilo 15 žiakov druhého stupňa z 5. a 6. ročníka. Ich úlohou bolo zaspievať anglickú pieseň podľa vlastného výberu, ktorý bol nakoniec veľmi pestrý – piesne z učebníc angličtiny, staré známe i najnovšie hity, či dokonca vtipné paródie populárnych piesní.
Click to play this Smilebox slideshow
      Keďže žiaci predviedli veľmi kvalitné výkony, rozhodovanie o víťazoch nebolo jednoduché, no nakoniec sa porota v zložení Mgr. Morozová, Mgr. Sikorský a Mgr. Selecký zhodla na tomto konečnom poradí:
Click to play this Smilebox slideshow

*VYHODNOTENIE SÚŤAŽE*

I. KATEGÓRIA: 1. - 4. ročník

• 1. miesto: Stebnická Marianna, IV.C
                        Minniti Federico, IV.B

• 2. miesto: Suváková Kristína, IV.B
                        Pavlus Marek, III.C

• 3. miesto: Fáberová Alexandra, IV.A
                        Kotešovská Petra , III.C
  • II. KATEGÓRIA: 5. - 6. ročník

• 1. miesto: Grešová Inga, V.C
                        Varga, Gulyasová, VI.A

• 2. miesto: Balková Diana, V.C
                        Pašková Sofia, V.B

• 3. miesto: Horvát Tomáš, V.C

• Všetkým úspešným spevákom blahoželáme a prajeme im, aby svoj talent rozvíjali aj naďalej.

Mgr. Miroslav Selecký a Mgr. Miroslav Sikorský