Tvorivé popoludnie pre budúcich prvákov

V januári prebehol na našej škole zápis žiakov do 1. ročníka. Pri zápise obdržali všetci budúci prváci pozvánku na tvorivé popoludnie s učiteľmi 1. - 4. ročníka.
      Nádejných prvákov a ich rodičov privítal pán riaditeľ Mgr. Rudolf Klikušovský a pani zástupkyňa prvého stupňa Mgr. Jarmila Oravcová. Po krátkom kultúrnom programe, kde nechýbalo pásmo o číslach a nádejných prvákov roztancovala abeceda, svoje umenie predniesli naše mažoretky.
      Pokiaľ sa škôlkarom v tvorivej dielni venovali učiteľky, rodičia si mohli obzrieť priestory školy a nahliadnuť do jednotlivých učební. Naši budúci žiaci dolepovali papierové polotovary, maľovali, strihali, lepili, skladali. Hotové výrobky si odnášali domov s vysmiatymi tváričkami.
      Sme radi, že sme našim budúcim žiačikom spríjemnili jedno februárové popoludnie. V septembri sa na všetkých tešíme.

Učiteľky 1. - 4. ročníka