Predstavili sme sa

Naša družina, ktorú navštevujú takmer všetci žiaci prvého stupňa nesie meno Janka Hraška. Každoročne sa po adoptovaní žiakov do prvého ročníka koná Imatrikulácia, na ktorej sú prváci pasovaní za Hraškuľčatá. Ani tento rok to nebolo inak. Janko Hraško prijímal do svojho cechu prvákov, v stredu 10. novembra.
      Dievčatá z tanečného krúžku predviedli svoje tanečné schopnosti hneď v úvode Imatrikulácie a otvorili túto veľmi milú slávnosť. Zelenú farbu sukniček prispôsobili dievčatá Jankovi Hraškovi, aby spolu ladili.

No posúďte sami, ako im to pristane.

Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu

Mgr. Bilšáková