Predvianočné posedenie žiakov 7.B s rodičmi

Posledný deň pred vianočnými prázdninami v stredu 22.12.2010 sa mnohí náhlili domov. Žiaci triedy 7.B sa spolu s triednym učiteľom rozhodli inak. Príchod Vianoc si pripomenuli spoločným predvianočným posedením s rodičmi a súrodencami, tak ako tomu bolo pred rokom.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Do prípravy sa zapojili všetci zúčastnení žiaci, a to nielen výzdobou a organizáciou, ale aj krátkym programom. Žiaci dokázali, že aj trieda 7.B má talent, čo rodičia veľmi ocenili. Program sa niesol v duchu prichádzajúcich Vianoc a nechýbali vianočné básne, piesne, vinše, ale aj hra na gitaru a iné. Zároveň sme si archívnymi fotografiami a videami pripomenuli to, čo sme už všetko spolu na druhom stupni zažili, keďže bude čochvíľa už polovica nášho účinkovania na druhom stupni.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Každý z rodičov priniesol zopár dobrôt, ktoré už boli prichystané na Vianoce. Všetci sme sa na nich spolu podelili a mohli si porovnať rôzne zvyky a chute. Rozlúčili sme sa s dobrým pocitom a čas strávený spolu bol ako v kruhu obrovskej rodiny.

Mgr. Miroslav Sikorský