Vianočná pohľadnica

Výtvarná súťaž Vianočná pohľadnica je medzi deťmi veľmi obľúbená. Už v predstihu si deti vybavujú vôňu a chuť Vianoc a svoje nápady s radosťou plní očakávania prenášajú do čarovných vianočných obrázkov. Inak to nebolo ani v tomto školskom roku. Vianočnú náladu sme na hodinách výtvarnej výchovy či v záujmových útvaroch začali vytvárať už koncom novembra. Samotná súťaž prebiehala v decembri a Základná škola Hrnčiarska na nej zaznamenala ďalší úspech.
      V tomto roku sme vo výtvarnej súťaži VIANOČNÁ POHĽADNICA, ktorú organizovalo MsKS, obsadili až dve popredné miesta. Naša Chiara Krídlová (Farebný ateliér) sa umiestnila na 1. mieste a Jakub Überlauer (VIII.A) na 2. mieste. Pohľadnice našich detí boli originálne a netradičné a určite vynikali medzi množstvom detských výtvarných prác z celého okresu.
Víťazom srdečne blahoželáme!

Mgr. Jitka Fiľová