Plávanie sme zvládli všetci !

V piatok, 17.októbra, šiestaci našej školy úspešne skončili plavecký výcvik. Úspešne znamená, že všetkým žiakom, ktorí prejavili záujem naučiť sa plávať, sa tento zámer podaril a za inštruktorov plávania /p.Lučka a p.Kurilová/ môžem povedať, že to bola mimoriadne plávania-chtivá skupina. V záverečných pretekoch dokázali plávať rôznymi spôsobmi za vynikajúce časy. Najlepším plavcom sa stal Tibor Hodbod zo 6.A /17,0s/ a plavkyňou Paula Sabovčíková zo 6.B /18,7s/. Na treťom mieste skončil Vratko Holienčin zo 6.A /20,2s/.
      Najväčšiu snahu prejavil Jakub Guba zo 6.B, ktorý za 8 dní /z neplavca/ na pretekoch zaplával v pohode 25 metrov za 40 sekúnd. Oceňujeme zvlášť skvelé povzbudzovanie všetkých na pretekoch. Verím, že to, čo sa žiaci naučili, zúročia v ďalšom živote.

Mgr. Viera Hovancová, vedúca kurzu