Vianočná prezentácia kníh
     Ďalšia novinka pre našich žiakov....

Učitelia anglického jazyka sa rozhodli prezentovať anglické knihy od vydavateľstva Oxford v spolupráci s týmto vydavateľstvom a umožniť tak priamo nazrieť do tajomného sveta kníh priamo u nás, v jazykovom laboratóriu. Žiaci tak môžu prostredníctvom tejto výstavy vidieť knihy reálne a ak majú záujem, aj si ich priamo u vyučujúcich objednať a zakúpiť tak za výhodnejšie ceny pre vlastnú potrebu. Ponuka je naozaj pestrá pre starších, ale aj mladších žiakov, obohatená o učebnice gramatiky a výkladové slovníky rôzneho druhu a veľkosti. Nájdu sa tam aj obľúbené diela ako napr. Sherlock Holmes, Jurassic Park, Oliver Twist, David Copperfield, The Jungle book, Grim´s fairy tales a veľa ďalších. Prezentácia kníh bude trvať do konca decembra.

Všetci ste srdečne pozvaní. Tešíme sa na Vás!

Mgr. Vladimíra Capová

• návrat späť