Otvorená hodina v 4.B

Aj tento školský rok sme chceli ukázať rodičom našej školy, že sa ich deti učia v škole nenásilným a veľmi pútavým spôsobom. 17. 12. bol v našej triede deň otvorených dverí. Tie otvorené dvere sme vnímali v pravom slova zmysle, lebo sme v priebehu dvoch vyučovacích hodín vystriedali tri učebne.
      Vyučovanie začalo rannou komunitou, kde sme privítali všetkých rodičov a priateľov školy. V priebehu prvej vyučovacej hodiny sme sa presunuli do učebne slovenského jazyka, kde bola odprezentovaná hodina prírodovedy a učivo o Mačke domácej.
      V druhej časti vyučovacieho bloku ukázali žiaci svojim rodičom znalosti z anglického jazyka. Precízna príprava pani učiteľky Žipajovej a pána učiteľa Seleckého mala veľmi pozitívny ohlas. Nezabudli sme ani Vianočné vystúpenie a tak sme v tom predvianočnom zhone pripravili kúsok tepla pre všetkých, ktorí sa na našu otvorenú hodinu prišli pozrieť.
Ďakujeme Vám za Vašu vysokú účasť a tešíme sa na ďalšie stretnutia pri knihách a káve.

Mgr. Bilšáková