Otvorená hodina v 3.A

V hypermaketoch a nákupných centrách predávajú pred Vianocami kalendáriky s čokoládkami, ktoré nám pri otvorení okienok pomáhajú počítať, koľko dní nám ešte ostáva do vytúžených sviatkov. My, žiaci 3.A sme pri otvorení prvého okienka 1.12. mysleli aj na našich rodičov a spolu s pani učiteľkou pripravili otvorenú hodinu.
      Dvojhodinový vyučovací blok sa prelínal takmer všetkými predmetmi vyučovanými v treťom ročníku. Po rannej komunite, bájke a rôznych aktivitách sme venovali hlavnú časť vyučovania vybranému slovu ,,myš“. Ukázali sme, že vieme pracovať rýchlo, svedomito ale aj tvorivo.
      Matematika - ,,Na divokom západe“ vyskúšala našu pohotovosť a rýchlu reakciu.
Ďakujeme rodičom za aktívnu účasť a prajeme pekné dni pri otváraní ďalších okienok adventného kalendára.

žiaci 3.A triedy