Obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku - máme víťaza!

Vo štvrtok 17. januára sa v humenskom CVČ Dúha uskutočnilo obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku, v ktorom sme mali svoje zastúpenie aj my.
      V kategórii 1A (5. - 7. ročník) nás reprezentovala Barbora Karoľová zo 7. A triedy a v kategórii 1B (8. - 9. ročník) Peter Belcák z 8. A triedy.
      Obaja našej škole svojím výkonom a umiestnením urobili dobré meno a čo nás teší ešte viac je to, že Peter Belcák sa vo svojej kategórii stal víťazom a postúpil tak do krajského kola, ktoré sa uskutoční 11. februára v Prešove.
      Tam nás bude reprezentovať spoločne so svojím spolužiakom z 8. A Jakubom Martinom, ktorý v kategórií 1C anglofónnych žiakov postúpil priamo už zo školského kola.
Peťovi blahoželáme a obom našim chlapcom budeme v ďalšom zápolení silno držať palce.

Mgr. Miroslav Selecký