Olympiáda v anglickom jazyku - ideme ďalej!

Dňa 18. 1. 2011 sa v miestnom CVČ Dúha uskutočnilo obvodné kolo Olympiády v anglickom jazyku a medzi účastníkmi nechýbali ani žiaci našej školy. V kategórii 1A /5. - 7. ročník/ nás reprezentoval Jakub Űberlauer zo VI.A a v kategórií 1B /8. - 9. ročník/ Adrián Slobodník z IX.B.
      Konkurencia v oboch kategóriách bola silná a postúpiť ďalej mohol iba víťaz. Môžeme však s radosťou vyhlásiť, že v kategórii 1A sa Jakubovi Űberlauerovi podarilo tromfnúť všetkých súperov a z prvého miesta si zaručil postup do krajského kola, ktoré sa uskutoční 7. 3. 2011 v Prešove. Nuž a keďže v kategórii 1C /anglofónni žiaci/ postúpil podľa pravidiel súťaže priamo do krajského kola aj Jakub Martin takisto zo VI.A, naša škola v ňom bude mať až dvojité zastúpenie.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
Obom Jakubom blahoželáme a držíme im palce pri ich ďalšom zápolení v tejto súťaži.

Mgr. Miroslav Selecký