Otvorená hodina v 2.A triede

Dňa 15. 12. 2009 sa konala otvorená hodina pre rodičov žiakov 2. A triedy. Žiaci sa na začiatku prezentovali komunitou s predvianočnou tématikou, v ktorej preukázali svoju komunikatívnu schopnosť správne a vhodne reagovať na danú problematiku.
      Neskôr pokračovali v aktivitách, v ktorých preukázali svoje vedomosti a zručnosti získané nie len počas vyučovania ale aj počas navštevovania ŠKD spolu s p. vychovávateľkou.
      V záverečnej časti našej otvorenej hodiny prezentovali svoju šikovnosť a zručnosť aj rodičia týchto detí, ktorí prispeli svojou prítomnosťou a aktivitou k príjemnej pracovnej atmosfére na tomto spoločnom stretnutí.
      Zo srdca ďakujem všetkým, ktorí sa na príprave a realizácii stretnutia podieľali a tak sa pokúsili vytvoriť atmosféru plnú pohody, radosti a pokoja z blížiacich sa vianočných sviatkov.

tr. uč. PaedDr. Liptovská Katarína