Obhajoby ročníkových prác v 1. A

Žiaci v triedach pre mimoriadne nadané deti majú okrem iných aktivít aj jednu veľmi doležitú. Je ňou odovzdanie a potom následná prezentácia ročníkových prác na konci každého školského roka. Prezentovať - obhajovať ročníkové práce začínajú žiaci už od prvého ročníka. Učia sa samostatne vystupovať pred celou triedou. K obhajobe prác sú pozvaní aj rodičia, ktorí sa môžu prísť pozrieť na svoje ratolesti.

Prácu začínajú písať žiaci na hodinách informatiky. Prváci sa učia vyhľadávať obrázky na internete, kopírovať texty, pripravovať jednoduché prezentácie v Power Pointe. S výberom témy a jej definitívnou podobou pomáhajú žiakom rodičia.

Chceme sa poďakovať všetkým rodičom a hlavne žiakom za ich obetavosť a dobre vykonanú prácu. Na konci školského rok prajeme všetkým žiakom i rodičom veselé prázdniny.

Tr. uč. 1. ročníka