Námornícky tanec

Humenné spolu so svojimi žiakmi oslavovalo Pamätný deň mesta - 14. september a 695. výročie prvej písomnej zmienky o meste. Na oslave nemohli chýbať ani tanečníci - námorníci zo Základnej školy Hrnčiarska. Zatancovali a zaspievali krásnu hymnu o Humenčanoch, ktorí sa plavia do krajiny poznania.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      "Humenčanov v šírom svete nájdete, pomôžu Vám, najlepší sú na svete“... toto sú tiež slová piesne, ktorá odznela na pódiu. Piesňou sme pozdravili krajanov, ktorí sú roztrúsení po celom svete. Po našej tanečnej vsuvke do programu si dievčatá a speváci chlapci zahlasovali za LEVÍKA - maskota mesta a neskôr pochutnali na zaslúženej sladkej odmene.

Mgr. Bilšáková