MDD v ŠKD

K sviatku detí vychovávateľky ŠKD pripravili pre svojich družinárov veselé športové popoludnie. Pestrý program na piatich stanovištiach rozžiaril očká každého účastníka tejto vydarenej akcie.
      Súťažilo sa vo vybíjanej, v štafetovom behu, plnili sa športové úlohy, kreslilo sa na chodník, liezlo sa v „Lanolande“, ktorý máme v átriu školy.
      V spolupráci s CVČ - Dúha, sa na ihrisku uskutočnil aj futbalový turnaj pre žiakov 1. - 4. ročníka. Sedem mužstiev zápasilo v 2 skupinách. V skupine A si sily zmerali tretiaci a štvrtáci a skupine B žiaci prvého a druhého ročníka. Chlapci bojovali fair-play, súdržne a plní radosti.
Deti boli odmenené diplomami a dobrou náladou, prežili pekný deň a my im prajeme, aby takýchto chvíľ mali čo najviac.

Iveta Mašlejová, vychovávateľka ŠKD