Karpatská kraslica

To, že naše slovenské mamy majú šikovné ruky sme sa mohli presvedčiť aj tento rok na „Karpatskej kraslici“, ktorú organizovalo Vihorlatské múzeum v Humennom.
       Vajíčka boli nielen krásne pripravené ale aj naaranžované. Niektorým žiakom sa viac páčili maľované, iným lepené či batikované vajíčka, ktoré niekedy pripomínali priam umelecké diela. Tie šikovné slovenské ruky nesklamali malých návštevníkov ani tento rok.
       To, že sa nám naozaj veľmi páčilo, si môžete prečítať aj v Kronike návštev, do ktorej sme našu spokojnosť a priania aj napísali.
       Ďakujeme usporiadateľovi za peknú výstavu a všetkým, ktorí na túto výstavu prispeli svojimi vajíčkami prajeme do ďalších dní ešte veľa tvorivých nápadov.
       O rok sa tešíme na ďalšiu výstavu.

Žiaci 2.A, 2.B, 2.C