Prvá environmentálna konferencia

Každý z nás má jeden deň v roku taký, keď si spomína na svoje narodeniny. Možno sa v ten deň viac usmieva, možno menej pracuje, ale určite je rád, keď si na neho niekto gratuláciou, alebo len krátkou sms-kou spomenie.
     Aj naša Zem má 1 deň v roku sviatok a ten deň pripadá na 22. apríla. Naša škola, ZŠ Hrnčiarska ul. sa okrem toho, že začala opäť zber plastových fliaš, rozhodla, že na narodeniny našej Zeme pripraví Prvú environmentálnu konferenciu venovanú všetkému živému na zemi. Na konferencii sa aktívne zúčastnilo 60 žiakov 1. - 4. ročníka. Prezentovali sa projekty o zvieratách a rastlinách, prednášali básne, nechýbal ani spev a tanec. Bola to konferencia, ktorá nás poučila a obohatila. Sme radi, že máme za sebou opäť jednu vydarenú akciu a Tebe Zem, Tebe blahoželáme.

Mgr. Bibiana Bilšáková

• návrat späť