Valentínsky karneval na ľade

Fašiangovú sezónu, zábavy, masky a veselice naši žiaci ukončili 15. 02. 2012 na zimnom športovom štadióne, kde pani učiteľka Hovancová a pán učiteľ Lučka zorganizovali Valentínsky karneval.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Žiaci sa pod vedením triednych učiteľov predstavili v rôznych maskách a smelo predvádzali svoje korčuliarske kreácie. Spočiatku síce niektorí na ľad vstupovali so strachom či obavami, ale po pár minútach z nich všetko opadlo a potom sa už len veselili.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Pre žiakov boli pripravené aj súťaže, s ktorými sa i statočne popasovali. Práve tí, ktorí boli najúspešnejší v súťažiach, a tí, ktorí zaujali tou najlepšou a najoriginálnejšou maskou, boli odmenení a mohli sa tešiť z cien, ktoré si vybojovali. Zimným štadiónom sa ozývala dobrá nálada, smiech a radosť detí z vydareného dňa.

Mgr. Lenka Dzurková