Karneval v 3.C triede

Hľaďte, hľaďte, čo sa robí? Idú žaby, kone, soby... Idú králi, ba aj draky. Čudný je to sprievod dáky..." ...a viete, čo to bolo za sprievod? Boli to žiaci z 3.C triedy!
      Na 19.február sa tešili všetci žiaci našej triedy. Veď sú fašiangy a počas nich sa treba veseliť. Do školy zavítali rôzne rozprávkové bytosti, ale aj postavy z reálneho života. Predstavili sa princezné, indiáni, piráti, cigánky, kovboji, upíri, čarodejníci a šašovia. Všetky masky pricestovali z rôznych končín rozprávkového sveta a veselo sa zabávali, tancovali a súťažili.
      Na karnevale sa všetci dobre zabavili a odnášali si zo školy tie najkrajšie dojmy. Viac fotografií nájdete na stránke našej triedy. www.nasatriedahrnc.estranky.sk

Triedna uč. Jevčáková