Karneval žiakov 1. - 4. ročníka

Každé ročné obdobie má svoje čaro. Na jar kvitnú stromy, v lete sa tešíme na slnko a vodu, jeseň je krásne farebná a k zime zas patrí sneh.
      Teraz je obdobie fašiangov, a tu patria plesy a pre tých najmenších samozrejme karneval. Každému dieťaťu sa pri tomto slove vylúdi úsmev na tvári. Na chvíľu sa môže stať rytierom či princeznou, čarodejnicou či akýmkoľvek zvieraťom.
      Aj tento rok sme si túto detskú radosť mohli na našej škole vychutnať plným dúškom. V triedach sme na prvom stupni zorganizovali karneval. Veľa sa súťažilo, tancovalo a veselilo. Nechýbali tance s balónom, metlový tanec, srdiečkový tanec a ani dámska či pánska volenka.
      Po veselom programe si deti pochutnávali na všelijakých dobrotách. Sme radi, že čas fašiangov priniesol našim žiakom radosť.

Mgr. Bibiana Bilšáková