Hrnček medu - výtvarná súťaž

V mesiaci november zorganizovali humenskí včelári v spolupráci so Základnou umeleckou školou výtvarnú súťaž Hrnček medu. Súťaže sa zúčastnilo viacero základných a umeleckých škôl, no napriek tomu sme obstáli výborne. Na slávnostnom odovzdávaní cien, ktoré sa uskutočnilo 24. novembra, si žiaci našej školy odniesli spolu 7 cien a čestných uznaní.
Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Témou súťaže boli včely a ich život. A na usilovné včeličky sa menili aj naši žiaci, ktorí pod vedením svojich učiteliek v záujmových útvaroch Farebný ateliér - p. Fiľová, Výtvarný krúžok - p. Jevčáková, ale aj na hodinách výtvarnej výchovy - p. Astrabová, vytvorili ozaj krásne práce.
Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu
Ich snaha bola patrične ocenená. Blahoželáme!

Mgr. Jitka Fiľová