Medové víťazstvá

Prvé mesiace školského roka už tradične patria okrem iného aj výtvarnej súťaži Hrnček Medu, ktorú pre deti organizujú humenskí včelári v spolupráci so Základnou umeleckou školou.
Kliknutím zväčšiť fotografiu
      Súťaže sa zúčastnilo viacero materských, základných a umeleckých škôl z Humenného. Témou súťaže boli opäť včely a ich život. Na usilovné včeličky sa menili aj naši žiaci, ktorí v rámci záujmového útvaru Farebný ateliér pracovali na svojich umeleckých dielkach. A oplatilo sa ! Odborná porota hodnotila množstvo zaujímavých prác a vybrala tie najlepšie. A my sme v tejto konkurencii obstáli veľmi dobre. Zo slávnostného odovzdávania cien, ktoré sa uskutočnilo 14. novembra, si žiaci našej školy odniesli spolu 3 ceny a jedno čestné uznanie:
2. KATEGÓRIA I. stupeň ZŠ /6 - 9 rokov/

• Ceny: Dominika Kurtiková a Viliam Ledžinský

• Čestné uznanie: Christián Dzvoník

3. KATEGÓRIA II. stupeň ZŠ /10 – 15 rokov/

• Ceny: Laura Kycová

Kliknutím zväčšiť fotografiu Kliknutím zväčšiť fotografiu

Mgr. Jitka Fiľová