Hravo a zdravo

V stredu, 27. októbra sa naša trieda opäť po roku premenila na triedu plnú strašidel. Vrámci Halloweenu si žiaci v tento deň užili veľa radosti a veselosti. Heslo dňa však znelo: "HRAVO A ZDRAVO".
      Druháci si mali v tento deň plný zábavy priniesť jesenný plod - ovocie alebo zeleninu, aby nezabudli na jesennú očistu tela pred zimou. Ovocie a zelenina sa po dôkladnom umytí ocitlo nakrájané na tanieroch a neskôr napichané na špajli.
      Veľkú radosť mali žiaci z celého vyučovacieho dňa, vrámci ktorého sa s integrovaným tematickým vyučovaním menili činnosti a pracovné listy počas celého dopoludnia.
      Nechýbalo maľovanie tekvíc, ježibabie pracovné listy, tekvicové príklady a... Popoludnie sme venovali tancu a zábave.
      Sme radi, že sa nám náš deň tak dobre vydaril. Skonzumovali sme asi 4 kg ovocia a zeleniny.

Mgr. Bilšáková