Do triedy zavítal aj duch

To, že sa dá v našich triedach s integrovaným vyučovaním učiť netradične, sme sa opäť presvedčili v stredu 29. októbra, keď sa naša trieda premenila na triedu plnú bosoriek, kostlivcov, upíra, ducha i ďalších strašidiel.
      Celé dopoludnie sa v 4.B nieslo v duchu Halloweenu. Po rannej komunite plnej otázok a odpovedí obdržali žiaci množstvo zábavných úloh súvisiacich práve s týmto sviatkom. Niektoré úlohy sa riešili v prítmí triedy pomocou bateriek a tajuplných sviečok vo svietnikoch vyrobených práve k tomuto sviatku.
      V tento deň mali žiaci povolenú uzdu fantázie. V prírodovednom bloku sa venovali vesmíru, slnku a jeho planétam. Práve v tomto vyučovacom bloku vznikli vtipné príbehy o Ježibabách, ktoré vzlietli na turbometlách do vesmíru.
Nechýbala sladká odmena za vykonanú prácu, i zrniečka za najlepšie pracujúci kmeň tohoto dňa.

Mgr. Bilšáková