Do triedy zavítal aj duch

To, že sa dá v našich triedach s integrovaným vyučovaním učiť netradične, sme sa opäť presvedčili v stredu 27.októbra, keď sa naša trieda premenila na triedu plnú bosoriek, upíra, ducha i ďalších strašidiel.
      Celé dopoludnie sa v 1.B nieslo v duchu Halloweenu. Po rannej komunite plnej otázok a odpovedí obdržali žiaci množstvo zábavných úloh súvisiacich práve s týmto sviatkom. V tento deň mali žiaci povolenú uzdu fantázie.
      Maľovali sa tekvice, riešili príklady v metlách, vymýšľali úlohy o ježibabách… Nechýbala halloweenska veselica pri tanci. Žiakov rozveselil stoličkový tanec i tanec s balónmi.
      Cez prestávky sa žiaci posilňovali dobrotami. Nechýbala sladká odmena za vykonanú prácu, i zrniečka za najkrajšie strašildlá tohto dňa.

Mgr. Bilšáková