PÁRTY v 3.C triede

Halloween - ako sviatok - je veľmi starý. Jeho história siaha až ku Keltom. Je to čas strašidiel, duchov a nechutných príšer, z čoho nám niektorým behá mráz po chrbte. Pre tých, čo sa neboja sa uskutočnila Helloweenska diskotéka v 3.C triede, kde bol zraz bosoriek, ale aj duchov a rôzných príšer.
      Maličké strašidielka si nielen zatancovali, ale si aj zasúťažili a postrašili všetkých, ktorí sa opovážili vkročiť do priestorov našej triedy.
      Svoje príšerky v jednotlivých súťažiach prišli podporiť aj rodičia žiakov, ktorí dávali pozor na regulérnosť jednotlivých disciplín a na spravodlivé rozdeľovanie sladkých odmien víťazom. Strašidielka opúšťavali priestory školy už v čase, keď vonku bola ozajstná tma, ale báť sa nemuseli, lebo im sprievod robili nielen rodičia, ale aj príjemný pocit z veselého popoludnia, ktoré prežili v priestoroch svojej triedy.

Mgr. Margareta Jevčáková, triedna učiteľka